Meie ettevõttest

Aden Projekt OÜ on ettevõte, mis tegeleb eramute, elamute, administratiivhoonete ning erihoonete tehnosüsteemide projekteerimisega. Meie spetsialistid omavad mitmekülgset kogemust alates 2012 aastast projektide koostamisel kui ka hoonete reaalsel väljaehitamisel. Sellest tulenevalt saame projekteerida ja pakkuda tellijale kõige optimaalseimaid ja keskkonnasäästlikke lahendusi arvestades sealhulgas optimaalset ehitustööde maksumust. Lisaks projekteerimisele koostame ka energiamärgiseid. Oma töö teostamisel kasutame 3D BIM tehnoloogiaid, programme AutoCAD ja MagiCAD ning tänapäevasemaid simulatsiooniprogramme. Aden Projekt OÜ-l on sõlmitud If P&C Insurance AS-ga erialane tsiviilvastutuskindlustus summas 32 000 EUR.
Ettevõte omab järgnevaid MTR registreeringuid:
EEP004161 Kütte, ventilatsiooni, jahutuse, veevarustuse ja kanalisatsiooni projekteerimine
EPE001409 Kütte, ventilatsiooni ja jahutuse ehitusprojektide ekspertiis

Meie meeskond

Arnold Paul

  • TalTechi tehnikateaduste magister, erialal küte ja ventilatsioon

Pädevused:

  • Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusinsener, EQF tase 7 (Eesti Ehitusinseneride Liit)
  • Hoone vee- ja kanalisatsioonisüsteemi projekteerimine, “Vaativa” (võrdväärne EQF tase 7, FISE OY Soome pädevusregister)
  • Energiakasutuse modelleerija, EQF tase 7

Arnold on projekteerinud mitmetele huvitavatele hoonetele erisüsteeme alates 2012 aastast nii Eestisse, Soome kui ka Rootsi. Valdab eesti, inglise ja soome keelt kõnes ja kirjas. Omab laialdast kogemust ning on töötanud eelnevalt Amhold AS ja Sweco Projekt AS projekteerimisbüroodes. Arnold hindab kõrgelt head koostööd ning kõige efektiivsemaid lahendusi.

Deniss Berman

  • Tallinna Tehnikakõrgkool kõrgrakenduslik kraad hoonete ehituse erialal
  • TalTechi tehnikateaduste magister, erialal küte ja ventilatsioon

Pädevused:

  • Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusinsener, EQF tase 7

Deniss on tegutsenud KVVKJ ehituse ja ehitusjuhtimisega. Ehitanud koole, ärihooneid, kortermaju ja administratiivseid hooneid. Lisaks ehitamisele on tegelenud ka eritööde projekteerimise juhtimise ning sise VK projekteerimisega. Mõned huvitavamad objektid: Eesti suurim söökla Tapa linnakus, Järveküla kool, Sisekaitseakadeemia ehitustööd, Rotermanni 18 äri-korterhoone, Vanasadama D-terminali rekonstrueerimine jm. Hindab konkreetsust ja kokkulepetest kinnipidamist.